شرکت ایده نگار جاذب


درباره ما

شرکت ایده نگار جاذب با هدف تولید نرم افزار سفارش مشتری در سال 1387 تاسیس گردید. تجارب مسئولین و کارکنان شرکت در زمینه فن آوری اطلاعات ، بانکداری الکترونیک و طراحی نرم افزارهای حرفه ای بود و در این راستا ، در طی فعالیتهای بعمل آمده نرم افزارهای متنوعی در شرکت تولید گردید که بدلیل طراحی محیط کاربر پسند همیشه مورد استفاده و رضایت مشتریان واقع شده است.

اجرای پروژه های دانشگاهی و مشارکت در انجام آنها ، باعث افزایش دانش و علوم مربوط به فن آوری اطلاعات در شرکت گردید و محصولاتی را بدست آورد که بعضی از آنها را در این سایت مشاهده می کنید. از سال 1390 بخشی از فعالیتهای شرکت بر روی طراحی گرافیک و انیمیشن و انجینهای بازیرویکرد یافتو هدف مسئولین آن براستفاده و بهره برداری از دانش گرافیک و متحرک سازی برای ساخت فیلم و بازی سه بعدی در زمینه های مذهبی و انقلاب اسلامی متمرکز شد . در این خصوص لازم بود آموزش پرسنل شرکت تکمیل شده و نیروهای هنرمند و خلاق پرورش داده و جذب گردند . نتیجه این امر آماده شدن شرکت برای تولید فیلمهای انیمیشن سه بعدی بود . که پس از اخذ سفارشها و تامین بودجه لازم به انجام آن پرداخته شده است.

الزام به رعایت مقررات نظام جمهوری اسلامی و تلاش برای اخذ نماد اعتماد الکترونیک ، در راستای اطمینان بخشی به مشتریان شرکت است تا از مفید بودن محصولات با قیمتهای ارزان و مناسب با ساختار فنی برتر اطمینان خاطر یافته و به شرکت و کارکنان و مسئولین آن اعتماد داشته باشند.
امید است که این شرکت بتواند رسالت خود را که همانا جلب رضایت احدیت و خشنودی خاطر مشتریان می باشد ، به نحو احسن انجام دهد.