حفظ حریم شخصی

سياست حفظ حريم شخصي کاربران
شرکت ايده نگار جاذب به اطلاعات مخفى يا خصوصي اشخاصى كه از خدمات سايت استفاده مي كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي كند.
شرکت ايده نگار جاذب متعهد مي شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا اقدام به توسعه تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سايت نمايد. در واقع با استفاده از سايت شرکت ايده نگار جاذب، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي دهيد.
جمع آوري اطلاعات شخصي شما
وب سايت شرکت ايده نگار جاذب اقدام به دريافت اطلاعاتي مي کند که هنگام ارسال سفارش خريد كالاها، بر مبناي آن بتوان سفارش را در اسرع وقت و با هماهنگي قبلي تحويل دهد. همچنين سايت شرکت ايده نگار جاذب مبادرت به جمع آوري اطلاعات آماري مي نمايد که مربوط به سخت افزار و نرم افزار رايانه شما مي باشد و به بطور خودکار توسط سايت شرکت يده نگار جاذب ثبت مي شود.  IP، نوع مرورگر، نام حوزه اينترنتي و زمان دسترسي به سايت باشد. اين اطلاعات توسط سايت شرکت براي انجام عمليات بهتر، حفظ کيفيت سرويس ها و تامين اطلاعات آماري مورد استفاده قرار مي گيرد.
استفاده از اطلاعات شخصي شما

سايت شرکت ايده نگار جاذب از اطلاعات شخصي شما براي عملکرد سايت و تامين سرويسهايي که شما درخواست کرده ايد استفاده مي کند. سايت شرکت ايده نگار جاذب همچنين ممکن است از طريق نظرسنجي ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرويس هاي جاري يا امکان ارائه سرويس هاي جديد جويا شود.
سايت شرکت ايده نگار جاذب فهرست مشتريان يا اعضاي خود را به اشخاص ثالث نمي فروشد و ممکن است گاه به گاه، از طرف شرکاي تجاري خود براي اطلاع رساني در مورد پيشنهاداتي که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگيرد. در اين حالت، اطلاعات منحصر بفرد شما (ايميل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفين خارجي واگذار نمي شود.
سايت شرکت ايده نگار جاذب صفحاتي را که بازديدکنندگان سايت مشاهده مي کنند رديابي مي کند تا به اين ترتيب، تعيين کند چه سرويس هايي از بيشترين محبوبيت برخوردار هستند. اين اطلاعات در محتويات تبليغاتي درون سايت يا عملکرد بهتر سرويس ها مورد استفاده قرار مي گيرد.
استفاده از کوکي ها

سايت شرکت ايده نگار جاذب از کوکي استفاده مي کند تا به شما بري شخصي سازي استفاده از سايت و بهبود سرويس ها کمک کند. کوکي يک فايل متني محتوي يک سري داده است که توسط يک صفحه وب بر روي ديسک شما قرار داده مي شود. از کوکي ها براي اجراي برنامه يا ويروسي کردن کامپيوتر نمي توان استفاده کرد. کوکي ها به طور منحصر بفرد به شما اختصاص داده مي شوند و فقط توسط وب سايتي که کوکي را به شما داده باشد قابل خواندن هستند.
يکي از اهداف اصلي کوکي ها فراهم کردن امکان ويژه براي شما جهت صرفه جويي در وقت است. وظيفه کوکي اين است که به وب سرور اطلاع دهد که شما مجددا از يک صفحه خاص بازديد مي کنيد. به عنوان مثال، اگر شما از امکان شخصي سازي صفحات سايت شرکت  استفاده کنيد يا به عنوان يک عضو در سايت يا سرويس هاي آن ثبت نام نمائيد، کوکي مي تواند به شما کمک کند تا در بازديدهاي بعدي اطلاعات خاصي از شما بدون اينکه لازم باشد هر دفعه آنها را وارد کنيد در دسترس باشد. اين امر فرايندهاي تکراري ورود اطلاعات را از قبيل شناسه کاربري ساده مي کند. وقتي شما به سايت شرکت برگرديد، اطلاعاتي که قبلا وارد کرده ايد در دسترس بوده و شما مي توانيد به راحتي از ويژگي هاي خصوصي سازي شده سرويس هاي سايت بهره مند شويد.
شما اين توانايي را داريد که کوکي را قبول يا رد کنيد. بيشتر مرورگرهاي وب به طور خودکار کوکي را مي پذيرند اما معمولا اين امکان وجود دارد که تنظيمات پيش فرض مرورگر خود را تغيير دهيد تا از قبول کوکي امتناع ورزد. در اين صورت، ممکن است قادر نباشيد از همه امکانات پويا و قابليت هاي سرويس هي سايت شرکت ايده نگار جاذب و سايت هاي ديگر بهره مند شويد.
ارتباط مستقيم با کاربران

تنها مرجع رسمي مورد تاييد ما براي ارتباط با شما، پايگاه رسمي اين سايت يعني سایت ایده نگار جاذب است. ما با هيچ روش ديگري جز ارسال نامه از طرف آدرسهاي رسمي و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمي گيريم.
وب سايت شرکت ايده نگار جاذب هيچ گونه سايت اينترنتي با آدرسي غير از www.jazeb.ir و همچنين، هيچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه هاي گفتگوي اينترنتي همچون Yahoo Messenger يا MSN Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمي گيرد.
براي تماس با سايت شرکت ايده نگار جاذب، فقط آدرس هاي ايميل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز مي باشند. اگر مي خواهيد براي ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرس ها ايميل کنيد.
چگونه ميتوانيد سوالات بيشتر خود را بپرسيد؟
در هر زمان كه مايل باشيد مي توانيد سوالات خود را در مورد سياست حفظ حريم شخصي خود از ما بپرسيد و ما حتما به شما پاسخ خواهيم داد. لطفا سوالات خود را به يکي از روشهاي ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال نمائيد.
سايت شرکت ايده نگار جاذب از شنيدن هر گونه نظرات شما نسبت به سياست حفظ حريم شخصي استقبال مي کند. اگر فکر مي کنيد سايت شرکت  به اين سياست پايبند نبوده است لطفا از طريق ارسال نامه با ما تماس بگيريد. ما نهايت تلاش خود را خواهيم نمود تا در رفع ابهامات و نواقص يا حل مشکلاتي که در حد توان خود باشد دريغ نورزيم.
شرکت ايده نگار جاذب خود را ملزم به رعيت حريم شخصي کاربران مي‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طريق كانال هاي ارتباطي ذكر شده در صفحهتماس با ما، با ما در ميان بگذاريد.