درباره ما

درباره ما

شرکت ایده نگار جاذب با هدف تولید نرم افزار سفارش مشتری در سال 1387 تاسیس گردید. تجارب مسئولین و کارکنان شرکت در زمینه فن آوری اطلاعات ، بانکداری الکترونیک و طراحی نرم افزارهای حرفه ای بود و در این راستا ، در طی فعالیتهای بعمل آمده نرم افزارهای متنوعی در شرکت تولید گردید که بدلیل طراحی محیط کاربر پسند همیشه مورد استفاده و رضایت مشتریان واقع شده است.

اجرای پروژه های دانشگاهی و مشارکت در انجام آنها ، باعث افزایش دانش و علوم مربوط به فن آوری اطلاعات در شرکت گردید و محصولاتی را بدست آورد که بعضی از آنها را در این سایت مشاهده می کنید.
از سال 1390 بخشی از فعالیتهای شرکت بر روی طراحی گرافیک و انیمیشن و انجینهای بازی رویکرد یافت و هدف مسئولین آن براستفاده و بهره برداری از دانش گرافیک و متحرک سازی برای ساخت فیلم و بازی سه بعدی در زمینه های مذهبی و انقلاب اسلامی متمرکز شد . در این خصوص لازم بود آموزش پرسنل شرکت تکمیل شده و نیروهای هنرمند و خلاق پرورش داده و جذب گردند . نتیجه این امر آماده شدن شرکت برای تولید فیلمهای انیمیشن سه بعدی بود . که پس از اخذ سفارشها و تامین بودجه لازم به انجام آن پرداخته شده است.
الزام به رعایت مقررات نظام جمهوری اسلامی و تلاش برای اخذ نماد اعتماد الکترونیک ، در راستای اطمینان بخشی به مشتریان شرکت است تا از مفید بودن محصولات با قیمتهای ارزان و مناسب با ساختار فنی برتر اطمینان خاطر یافته و به شرکت و کارکنان و مسئولین آن اعتماد داشته باشند.
امید است که این شرکت بتواند رسالت خود را که همانا جلب رضایت احدیت و خشنودی خاطر مشتریان می باشد ، به نحو احسن انجام دهد.

پشتیبان ایده نگار جاذب
ایده نگار جاذب © 2018
Rolex ghost, ghost king, di water points belong to replica watches uk different series.Each represents meaning are swiss replica watches also different.Wearing different wrist can give a person the replica watches uk feeling of different, if you are wearing the water of rolex replica the ghost, noticed that people would think you like classic, but if you wear a di tong, usually people will think you more tasteful.
dresovi za nogometTricou de fotbalfutball mez szettFótboltatreyjur