سامانه ها و نرم افزارها

شرکت ایده نگار جاذب وبینار و ویدیو کنفرانس سامانه های هوشمند ما یک شرکت نوآور هستیم.
مشتریان ما شرکت هایی هستند
که همیشه به دنبال حرفه ای ترین ها هستند.
برنامه نویسی وب و ویندوزی پویانمایی و انیمیشن سفارش طراحی

سامانه های هوشمند

طراحی و توسعه سامانه های جامع و هوشمند تحت وب و ویندوزی …

سمینار آنلاین یا رویداد آنلاین

ایجاد و تخصیص سمینار و روادید آنلاین و کلاسهای مجازی …

برنامه نویسی تحت وب و ویندوزی

طراحی و توسعه نرم افزار تحت وب و ویندوزی با هر نوع زبان برنامه نویسی …

هاستینگ و دامین

ثبت دامین و تخصیص هاست و طراحی وب سایت …

گروه توسعه دهندگان وب این شرکت، آخرین متد ابزارها و پلت فرم‌ها را بکار می‌گیرد و با شما در ایجاد کسب‌وکار درون دنیای وب از ایده تا راه‌اندازی و بكارگيري محصول همراهی می‌کند تا با راه‌حل‌های تجاری بر پایه IT و بهبود مستمر، همواره یک ‌قدم از رقیبان خود جلوتر باشيد …

فرایند تولید و توسعه نرم‌افزار یا همان چرخه حیات تولید نرم‌افزار در ایده نگار جاذب ترکیبی از علم و تجربه می‌باشد. تجربه‌ای که مدیران و مهندسان ایده نگار جاذب در پروژه‌های کلان ملی و بین‌المللی به دست آورده‌اند. انتخاب یك روش خوب برای تولید نرم‌افزار به مواردی مانند نوع، حجم و پیچیدگی آن بستگی دارد و ایده نگار جاذب همیشه بهترین پیشنهاد را از لحاظ فنی و اقتصادی همراه خواهد داشت. طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای متوسط و بزرگ مانند ساختن مجتمع مسكونی و برج است. برای ساختن آنها محاسبات و پیش‌بینی‌های بیشتری نیاز است و این مهم باعث شده است که تحلیلگران ایده نگار جاذب روزها و ساعت‌ها پروژه‌ای را تحلیل کنند و در صورت رضایت کافی از مفاهیم و مستندات دستور تولید را صادر نمایند.

 

مرحله برنامه‌ریزی و امکان‌سنجی

واحد تحلیل نرم‌افزار شرکت برنامه نویسی ایده نگار جاذب در گام ابتدایی (مرحله برنامه ریزی و امکان سنجی) اقدام به استخراج و نیازمندی های نرم افزار سفارش مشتری می پردازد زیرا مشتریان معمولاً تصور مفهومی، انتزاعی و مبهمی از نتیجه نهایی خواسته‌های خود دارند و اغلب تصویر روشنی از نرم‌افزار مورد نظرخود ندارند.

مرحله پیاده‌سازی، آزمون و مستندسازی

بعد از فاز تحلیل؛ نمودارها و مستندات مورد نظر آماده شده و به تایید کارفرما می رسد و شرکت وارد فرایند پیداسازی یا همان (برنامه نویسی تیمی) می شود.

سه واحد اصلی در بخش پیاده‌سازی فعالیت می نمایند

واحد طراحی گرافیکی و تعریف رابط کاربری (User Interface) که در واقع گرافیک و آنچه کاربر می بیند را طراحی می کند؛ واحد تحلیل و طراحی بانک اطلاعاتی دیتابیس و لایه های مربوط به آن را طراحی می کند؛ واحد منطق و محاسبات برنامه نویسی سمت سرور را پیدا سازی می کنند.

گزارش به مدیر پروژه

در بخش پیاده سازی؛ لحظه به لحظه فرایندها توسط واحدهای یاد شده به مدیر پروژه مربوطه گزارش می گردد و اطلاعات توسط این مدیر به کارفرما محترم گزارش داده می شود. واحد کنترل کیفیت و تست عملکرد؛ هر بخشی از نرم افزار را که توسط مدیر پروژه مربوطه درخواست داده می شود زیر بار تست برده و نتایج آنالیز را گزارش می نماید. مستندسازی در تمامی مراحل پروژه به منظور تعیین اهداف سیستم، نگهداری آینده و ارتقاء و بهبود سامانه انجام می‌شود.

استقرار و نگهداری سامانه

تحویل اولیه به کارفرما صورت می گیرد و در این مرحله کارفرما مجددا سیستم را بازبینی می نماید و دستورات لازم را جهت تغییرات به مدیر پروژه مربوطه ابلاغ می نماید. بعد از تحویل نرم افزار فاز استقرار و نگهداری آغاز شده و تمامی عملکرد های نرم افزار بررسی و مانیتور می گردد

شناسایی و رفع باگهای نهایی

در این مرحله بعد از گذشت زمان مشخص و بررسی کاربران نرم افزار؛ باگ های احتمالی مشخص شده؛ این باگ ها به واحد کنترل پروژه فرستاده شده و تمامی خطا ها و حالتهای غیر منتظره ایی که در ابتدا نمایان نبوده اند برطرف خواهند شد.

اضافه کردن امکانات جدید

در این مرحله بنا به نیاز کاربران و مشتری امکاناتی لازم می شود که به نرم افزار اضافه گردد؛ لذا درخواست کارفرما جهت بررسی به شرکت ارسال شده و تعیین قیمت می گردد؛ بعد از بررسی  واحد تحلیل و توسعه تولید این امکانات نیز در چرخه کار قرار خواهد گرفت.

آغاز فرآیند پشتیبانی

مهمترین اصل بعد از تولید نرم‌افزار در شرکت‌های برنامه نویسی ؛ نگهداری و پشتیبانی از آن می‌باشد. سیستم پشتیبانی آنلاین ایده نگار جاذب همیشه در کنار شما خواهد بود و با استفاده از نرم‌افزار آنلاین پشتیبانی  نسخه های تحت وب،  اندروید و نسخه IOS  انجام می شود.